Infolinia (pn-pt, 8-16): 71 738 19 09

Dowiedz się więcej

Strona główna / Aktualności

MAXowy kalendarz na 2022 r.

Autor Nieznany04.04.2022 | 1 minuta czytania

W sieci aptek franczyzowych Dr.Max ludzie są największym kapitałem. Każda osoba zatrudniona zarówno w centrali, jak i w aptekach Dr.Max przez franczyzobiorców jest wyjątkowa i ważna.

Zależy nam, aby Pracownicy czuli się dostrzeżeni i traktowani indywidualnie. Dlatego na rok 2022 przygotowaliśmy wyjątkowy projekt – kalendarz z udziałem niepowtarzalnych farmaceutów, techników farmaceutycznymi oraz specjalistów z centrali, którzy opowiedzieli nam o swojej pracy, ale również o swoich ciekawych zainteresowaniach.

Na początku października we Wrocławiu odbyła się sesja zdjęciowa z udziałem Pracowników uczestników sieci franczyzowej Dr.Max. To były fantastyczne dwa dni, podczas, których mogliśmy bliżej poznać naszych modeli i modelki oraz ich pasje. Zaproszone osoby zaprezentowały się od strony zawodowej, ale i prywatnej. Dzięki temu możemy się wszyscy nawzajem lepiej poznać. Chcemy też obalić mit, że personel fachowy aptek, to specjaliści tylko od chemii i leków. To niezwykle ciekawe i inspirujące osoby, które w czasie wolnym mają wiele pasji i wyjątkowo ciekawych zajęć. Na łamach naszego kalendarza pojawili się między innymi pokerzystka, nurek, czy malarka.