Infolinia (pn-pt, 8-16): 71 738 19 09

Dowiedz się więcej

Infolinia Dr.Max!

Zapraszamy Cię do kontaktu:

Teraz pod bezpłatnym nr 71 738 19 09 możesz w szybki i łatwy sposób skontaktować się z naszym Doradcą, który odpowie na pytania dotyczące zamówień w aptece internetowej, lokalizacji aptek stacjonarnych oraz dostępności i rezerwacji leków.

Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00

  • Potrzebujesz porady na temat dostępności Twoich leków w aptekach?

  • Zadzwoń na infolinię Dr.Max

  • Nasi eksperci czekają na Ciebie!

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc:

Lokalizacje aptek stacjonarnych

Zastanawiasz się jak najszybciej zlokalizować aptekę Dr.Max? Chcesz wiedzieć w jakich godzinach jest czynna dana apteka? Konsultanci infolinii udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące aptek stacjonarnych.

Twoje zamówienie w aptece internetowej

Złożyłeś zamówienie w naszej aptece internetowej, ale nie wiesz, na jakim jest etapie? Zadzwoń na Infolinię i dowiedz się o statusie zarówno zamówienia, jak i płatności. Wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, podpowiemy, pomożemy, aby zamówione leki szybko dotarły we wskazane miejsce.

Dostępność asortymentu

Szukasz najbliższej apteki sieci franczyzowej Dr.Max, w której będzie dostępny interesujący Cię lek? Chcesz zrobić rezerwację preparatu ponieważ nie możesz odebrać go od razu? Dzwoniąc na Infolinię Dr.Max nasi pracownicy pomogą w sprawdzeniu dostępności lub rezerwacji leku.

Porada farmaceutyczna i rzetelne informacje na temat leków

Dzwoniąc na infolinię masz również dostęp do konsultacji farmaceutycznych. Kontakt z zespołem ekspertów pozwoli Ci rozwiać wątpliwości dotyczące zażywanych leków i suplementów, udzieli porady farmaceutycznej, a w szczególnych przypadkach skieruje do lekarza.

Zwrot lub reklamacja zamówienia

Infolinia służy do udzielenia informacji odnośnie sytuacji, w jakich może nastąpić zwrot zakupionego produktu. O szczegółach dowiesz od Konsultanta na naszej Infolinii.